Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w VII edycji SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY O ŻYCIU I TWÓRCZOŚCI POLSKICH KOMPOZYTORÓW.

Konkurs ten odbywa się w naszej szkole co dwa lata, jednak tegoroczna edycja jest przeniesiona z ubiegłego roku szkolnego, gdyż z przyczyn epidemiologicznych nie mogła się odbyć.

Konkurs dotyczyć będzie naszego najwybitniejszego polskiego kompozytora – Fryderyka Chopina i adresowany jest do wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły.

Celem wydarzenia jest przybliżenie uczniom życiorysu i twórczości Fryderyka Chopina, propagowanie kultury narodowej oraz aktywizowanie uczniów do samodzielnego pogłębiania wiedzy.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i mamy nadzieję na liczny udział naszych uczniów w tym wydarzeniu.

WYNIKI KONKURSU

Do pobrania: